Nazywam się Magda Wierzbicka i od wielu już lat prowadzę pracownię projektową. Jestem absolwentką Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku architektury krajobrazu, oraz absolwentką Wyższej Szkoły Artystycznej na kierunku charakteryzacji teatralno-filmowej. 

Tworzę przestrzenie ponadczasowe i niepowtarzalne. Lubię projektować małe ogrody - buduję w nich scenografię, trójwymiarowość. Lubię funkcjonalność i te drobne smaczki nadające indywidualny charakter każdej przestrzeni. Pracuję z zespołem fantastycznych pasjonatów, praktyków, wykwalifikowanych firm podwykonawczych.

Twórca wykładów o tematyce ekoinnowacji w kształtowaniu zieleni adresowane do pracowników jednostek administracji publicznej realizowanych na platformie "Ekoinnowacje w Gminie" Fundacji Promocji Gmin Polskich.

Autorka publikacji w serwisie samorządowym PAP, magazyn "Gmina"promujących proekologiczne rozwiązania w zagospodarowaniu terenów zieleni i kształtowaniu przestrzeni lokalnej.

Wraz z Fundacją Mederi - pomóżmy dzieciom prowadziłam warsztaty z elementami hortiterapii, warsztaty ogrodnicze, florystyczne i sensoryczne dla dzieci niepełnosprawnych w ramach programu "Wakacje w Ogrodzie 2012"

Masz mały, miejski ogród? Podwórko, taras, przestrzeń na dachu, lub po prostu balkon?
Pragniesz przekształcić go w nowoczesne, przyjazne miejsce, zapewnić sobie dostęp do własnego, prywatnego kawałka zieleni?

+48 608 158 167
@magdawierzbicka.pl
pracownia@magdawierzbicka.pl