Balkon do wypoczynku i porannej kawki

Balkon podzielony na dwie przestrzenie

Balkon ma około 10 m2

W aranżacji balkonu zależało mi na przysłonięciu się od balkonów budynku sąsiadującego dość blisko budynku klienta. W tym przypadku wykorzystano panel ogrodowy ze stali w jasnoszarym kolorze z egzotycznym wzorem. Stanowi oryginalną przesłonę a zarazem ciekawy, dekoracyjny element balkonu, tarasu czy nawet ogrodu. Efekt końcowy wyszedł dokładnie taki, jak zakładałam - osłonięty zakątek do wypoczynku z zimozieloną roślinnością oraz strefę do picia porannej kawy. Balkon podzielono na dwie przestrzenie. Przestrzeń blisko salonu z dużą kanapą i gęstą roślinnością oraz strefę kawową widzianą z okna kuchni z roślinnością jednoroczną w zwisających donicach.  

Ozdoby na balkonie zagoszczą z czasem, dywan zewnętrzny w niebieskich kolorach oraz duże świecie i oświetlenie solarne imitujące pochodnię i zapewniające miłą i ciepłą atmosferę.

Na balkonie dominują Bambusy, Świerk, Trzmielina na pniu, rośliny pnące typu Bluszcz pospolity oraz kwitnące byliny typu Lawenda, Jeżówka, Łubin oraz ozdobna roślinność jednoroczna. 

 

Aranżacja balkonu, donice na balkon, rośliny na balkon, relax na balkonie
Projektowanie balkonów, rośliny na balkon, aranżacja balkonu, pnącza na balkon
Strefa wypoczynku na balkonie, donice na balkon, rośliny w donicach, aranżacja balkonów
Aranżacja balkonu, rośliny na balkonie, rośliny na balkon
+48 608 158 167
@magdawierzbicka.pl
pracownia@magdawierzbicka.pl