Balkon do wypoczynku i porannej kawki

Balkon podzielony na dwie przestrzenie

Balkon ma około 10 m2

W aranżacji balkonu zależało mi na przysłonięciu się od balkonów budynku sąsiadującego dość blisko budynku klienta. W tym przypadku wykorzystano panel ogrodowy ze stali w jasnoszarym kolorze z egzotycznym wzorem. Stanowi oryginalną przesłonę a zarazem ciekawy, dekoracyjny element balkonu, tarasu czy nawet ogrodu. Efekt końcowy wyszedł dokładnie taki, jak zakładałam - osłonięty zakątek do wypoczynku z zimozieloną roślinnością oraz strefę do picia porannej kawy. Balkon podzielono na dwie przestrzenie. Przestrzeń blisko salonu z dużą kanapą i gęstą roślinnością oraz strefę kawową widzianą z okna kuchni z roślinnością jednoroczną w zwisających donicach.  

Ozdoby na balkonie zagoszczą z czasem, dywan zewnętrzny w niebieskich kolorach oraz duże świecie i oświetlenie solarne imitujące pochodnię i zapewniające miłą i ciepłą atmosferę.

Na balkonie dominują Bambusy, Świerk, Trzmielina na pniu, rośliny pnące typu Bluszcz pospolity oraz kwitnące byliny typu Lawenda, Jeżówka, Łubin oraz ozdobna roślinność jednoroczna. 

 

+48 608 158 167
@magdawierzbicka.pl
pracownia@magdawierzbicka.pl